קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז

אם אתם מחפשים מקצוע מאתגר, אם יש לכם זיקה טיפולית שמבקשת להתממש או במידה ואתם משוחררים טריים שזקוקים לכיוון חדש בחיים, למה שלא תצטרפו אלינו, בחוות נחשונים הקסומה, לקורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז?

 
 

 

חוות נחשונים, מרכז לרכיבה טיפולית וספורטיבית
החווה בנחשונים הוקמה כחווה ללימוד רכיבה בסגנון אנגלי, עם השנים שחלפו התמקצעה החווה גם ברכיבה טיפולית והפכה למרכז מקצועי לרכיבה טיפולית. ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות שונות מגיעים באופן קבוע אל המרכז ונהנים מטיפולי רכיבה ייחודיים המועברים על ידי אנשי מקצוע ומדריכים מקצועיים בתחום הרכיבה הטיפולית.
 
בחווה מתקיימות פעילויות נוספות כמו: רכיבה ספורטיבית ושיעורי רכיבה פרטיים לקהל הרחב, דרסאג' – רכיבה אומנותית וכן קפיצות ראווה, ענף רכיבה בפני עצמו.
 
קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז
בחוות נחשונים תוכלו להיחשף אל עולם הרכיבה הטיפולית. אם אתם תושבי המרכז ובעלי זיקה לסוסים ולעבודה טיפולית יש לכם הזדמנות נפלאה להשתתף בקורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז.
 
הקורס מיועד לגברים ונשים כמובן, בעלי אישור רפואי לרכיבה ובעלי רקע ברכיבה או טיפול בסוסים. מי שאינו מגיע מתחום הרכיבה יכול בהחלט לעבור מכינה בת שבועיים ולהצטרף אל הקורס, זאת לאחר הראיון האישי שהינו תנאי סף לקבלה.
 
קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז מאפשר רכישת כלים לעבודה טיפולית עם אוכלוסיות מיוחדות. הרכיבה והקשר המיוחד שנרקם עם הסוסים ועם המדריכים הופכים את הטיפול עצמו לחלק בלתי נפרד מהוויתו של המטופל והתוצאות המופלאות בשטח הן שהופכות כל שיעור וכל ילד למיוחד במינו.
 
נחשונים ורופין, שיתוף פעולה אקדמי
שיתוף הפעולה בין חוות נחשונים למכללת רופין הופכת את קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז לקורס בעל איכויות אקדמיות וטיפוליות ייחודיות.
 
קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז נפרש על פני 396 שעות, יום לימודים אחד בשבוע למשך כשנה. החלק העיוני של הקורס מועבר במכללת רופין, שם נלמדים בין היתר: אנטומיה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה וניתוח התנהגות. החלק המעשי: מתודיקה ברכיבה טיפולית, תקשורת ועבודת שטח עם הסוסים, וולטינג, מועבר כמובן בחוות נחשונים.
במקביל לכל אלו מועברים קורסי עזרה ראשונה ובטיחות ברכיבה.
 
בוגרי קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז שבחוות נחשונים הינם בוגרי תעודה מוסמכים לטיפול באמצעות רכיבה ובאפשרותם לעבוד כמטפלים מקצועיים בכל חווה טיפולית בארץ ובעולם.
 
לפרטים והרשמה, פנו עוד היום לחוות נחשונים, מרכז לרכיבה טיפולית
קיבוץ נחשוניםד"נ מרכז 73190 
טל 03-9386624: 
פקס: 9386413 – 03 
נייד: 3686932 -052
דוא"לorva@nachshonim.org.il

מלאו פרטים ונחזור בהקדם