קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכז – ללמוד מקצוע ייחודי

תחום הרכיבה הטיפולית הינו תחום אשר צובר תאוצה ומודעות ורבים נתרמים ממנו, הן ילדיםוהן מבוגרים. פעמים רבות מוכח עד כמה תורמת הרכיבה הטיפולית למגוון של קשיים ועדכמה היא מעלה את הביטחון והדימוי העצמי אצל רוכבים אשר מגיעים לרכיבה גם במסגרתחוג או כתחביב.

 

 

חוות רבות משכנות סוסים במגוון גדלים ומסוגים שונים על מנת לתת מענה לאנשים רבים, ילדיםומבוגרים ולאפשר להם ללמוד לרכב ו/או להיעזר ברכיבה כסיוע וטיפול בקשייהםהספציפיים. הקשר עם החיה המופלאה והמיוחדת הזו מעניק כל כך הרבה נחמה, תחושות שלערך ונחיצות והמון שמחה ואהבה. הרכיבה עצמה המצריכה תקשורת טובה, איכותית וברורהעם הסוס מעניקה ביטחון עצמי רב ותחושה של שליטה. כל התקדמות וכל הצלחה רק מגביריםתחושות אלו עד אשר הן מתמקמות באופן יציב בפנימיותו של הרוכב.


כיצדניתן להיות חלק מכל הטוב הזה

אםאתם אוהבים חיות וסוסים בפרט, אם אתם מאמינים בקשר ובתקשורת שבין האדם לחיה ואםאתם בעלי תשוקה לסייע לאנשים ובעלי אופי ויכולת טיפולית, תוכלו להגשים כל זאתבאמצעות קורס מדריכי רכיבה טיפולית במרכזהארץ. בקורס זה ניתנים הכליםהדרושים למיומנות הטיפול באמצעות רכיבה על סוסים. הקורס משלב הן לימוד עיוני והןמעשי. קיים ביקוש רב למדריכי רכיבה טיפולית כך שניתן למצוא עבודה בתחום זה ללאקושי רב.

תחוםהטיפולים מעניין אתכם? אוהבים בעלי חיים ובייחוד סוסים? אם כן, חוות נחשונים היאהכתובת המתאימה לפנות אליה. בחוות תוכלו לרכוש את כל הידע והכלים על מנת לעסוקבתחום זה בעתיד ולהשתלב בו במסגרות הרלוונטיות לכך ואפילו בחווה עצמה. לקבלת פרטיםאודות השירותים המוצעים על ידי החברה, הטיפולים ועוד, התקשרו לטלפון 03-9386624

מלאו פרטים ונחזור בהקדם